نمایندگی دامنه‌های ملی

نمایندگی ثبت، تمدید، انتقال دامنه‌های ملی

در صورتی که مایل هستید به مشتریان خود خدمات ثبت، تمدید و انتقال دامنه های ملی را ارائه کنید می توانید با دریافت نمایندگی ثبت دامنه های ملی با نام تجاری و لوگوی خود اقدام به فروش نمایید. همچنین می توانید وب سایت خود را به پنل نمایندگی متصل کنید و تحت دامنه خود اقدام به فروش نمایید. همینطور امکان اتصال به نرم افزارهای تحت وب فروش خدمات از جمله WHMCS به واسطه API میسر می باشد.

نمایندگی ثبت دامنه‌های ملی

امکانات توضیحات
تعرفه ماهانه وب سرویس و نمایندگی دامنه آی آر ماهانه ۱۵۰/۰۰۰ ریال
پشتیبانی از سیستم WHMCS جهت ثبت آنلاین دامنه ir checkmark
ارائه ماژول رایگان ثبت دامنه ir برای سیستم WHMCS checkmark
امکان استفاده API برای دیگر سیستم ها checkmark
ثبت دامنه با هندل و به نام نماینده و بدون درج هیچ گونه نامی از ویونا هاست checkmark
پشتیبانی رایگان checkmark
سفارش ثبت سفارش

تعرفه وب سرویس API

پس از سفارش وب سرویس ( API ) ثبت دامنه مشخصات وب سرویس مورد نظر برای شما به همراه مستندات وب سرویس ( API ) برای شما ارسال می گردد، که با استفاده از این مشخصات شما می توانید وب سرویس ثبت دامنه را با سیستم مورد نظر خود هماهنگ کنید. در حال حاضر تعرفه وب سرویس (API) به صورت ماهانه می باشد اما مشترکین در صورت تمایل هنگام ارسال سفارش می توانند این سرویس را به صورت ماهانه و شش ماهه سفارش دهید، همچنین در هنگام تاریخ تمدید وب سرویس (API) شما سیستم شرکت به صورت خودکار ۷ روز قبل از منقضی شدن سرویس شما صورتحساب مربوطه را صادر می کند و ۲۴ ساعت قبل از منقضی شدن سرویس به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود و در صورت عدم تمدید سرویس خود دسترسی شما به API شرکت قطع خواهد شد.

ماژول ثبت دامنه IR برای سیستم WHMCS

تمامی مشترکین API سیستم ثبت دامنه آنلاین به صورت کاملا رایگان می توانند این ماژول را به صورت رایگان دانلود و بر روی سیستم WHMCS خود نصب کنند و همچنین در صورت تمایل مشترکین می توانند بعد از ارسال سفارش خود، مشخصات سرویس میزبانی و پنل مدیریت WHMCS خود را برای واحد پشتیبانی نرم افزارهای شرکت ارسال کنند تا ماژول به صورت رایگان بر روی سیستم WHMCS مشترک نصب شود.

استفاده از وب سرویس (API) ثبت دامنه برای دیگر سیستم ها

پس از سفارش مشترک مستندات API ثبت دامنه و دیگر مستندات مرتبط از پنل کاربری مشترک قابل دانلود خواهد بود، لذا مشترک می تواند با استفاده از مستندات دریافتی وب سرویس (API) خود را با سیستم مورد نظر هماهنگ کند.

ارسال دیدگاه مسدود شده است.