ارسال پیامک با نام تجاری

نمایش پیام کوتاه با نام دلخواه فرستنده

به جای اینکه ارسال شما با شماره پیامکی ارسال گردد می توانید از ارسال با نام تجاری استفاده نمایید. این موضوع این امکان را به شما می دهد که با دیگر پیامک های تبلیغاتی متمایز شوید.

  • نام های تجاری دریافت پیامک ندارند.
  • تایید نام تجاری مورد نظر شما توسط اپراتور بین ۳ تا ۲۰ روز کاری زمان نیاز دارد.
  • قیمت هر پیامک طبق جدول تعرفه پیامک ها می باشد و هیچ تفاوتی با پیامک عادی نخواهد داشت.

هزینه فعالسازی ارسال با نام تجاری به ازای هر نام تجاری، ماهانه ۱۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال یا سالانه ۱/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که مالیات بر ارزش افزوده نیز به این مبلغ اضافه می گردد .

نمونه ای از ارسال پیامک با نام تجاری روی گوشی گیرنده

ekhtesasi -1

نمونه ای از ارسال پیامک با شماره اختصاصی روی گوشی گیرنده

number

جهت ارسال پیامک با نام تجاری بر روی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، خواهشمندیم درخواستهای خود را به صورت مکتوب به برای ویونا هاست ارسال نمائید.

تنها مشتریان حقوقی (شرکت ها) و ارگان های دولتی و بانک ها، با نام تجاری خود (نام شرکت یا برند ثبت شده خود) می توانند درخواست دهند، تایید اعطای نام تجاری برعهده اپراتور بوده و فقط شرکت ها یا سازمان های بزرگ مورد تایید قرار میگیرند.

ارسال با نام دلخواه شما ، توسط شما و از طریق پنلی که از ویونا هاست دارید صورت می گیرد، بنابراین مدیریت ارسال ها توسط خودتان صورت خواهد گرفت، این روش ارسال کاملا قانونی بوده و به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ارسال انجام می گردد و به جای شماره، هدر مورد نظر شما نمایش داده می شود.

send1

ارسال دیدگاه مسدود شده است.