همکاری در فروش

توضیحات نحوه همکاری در فروش پنل پیام کوتاه

پیامک پولساز!

عده زیادی از افراد هستند که تمایل به همکاری در فروش سامانه پیامک دارند اما نمی توانند خدمات پشتیبانی بدهند یا روش بازاریابی خوبی ندارند.

برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش باید مراحل زیر را طی نمایید:

گام اول: فعالسازی سامانه پیامک در کمتر از چند ثانیه:

برای فعالسازی سامانه پیامک از طریق تلفن همراه خود عدد ۱ را به لاتین به شماره پیامک ۳۰۰۰۵۷۰۰۰۳۰۲۰۰ ارسال نمایید (هزینه این پیامک معادل یک پیامک معمولی می باشد و هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد) و سپس با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت می کنید وارد سامانه پیامک شوید (یا می توانید از منوی ثبت نام بالای سایت ، به صورت رایگان ثبت نام نمایید ، سپس کد فعالسازی را به شماره اعلام شده با موبایل خود ارسال نمایید ، پس از ثبت نام و ارسال کدفعالسازی ، با نام کاربری و رمزعبور خود ، وارد سامانه پیامک شوید) پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید سامانه خود را شارژ و آن را تست کنید.

روش اول ثبت نام: ارسال عدد ۱ لاتین به شماره پیامک ۳۰۰۰۵۷۰۰۰۳۰۲۰۰

30005700030200

روش دوم ثبت نام: مراجعه به آدرس sms.vioona.net و ثبت نام به صورت آنلاین

register

گام دوم:

پس از ورود به سامانه پیامک به بخش همکاری در فروش در منوهای سمت چپ مراجعه نمایید.

hamkari-menu

گام سوم:

به بخش تنظیمات کلید واژه مراجعه نمایید و یک کلمه کلیدی مثلا sms برای خودتان با شماره ۳۰۰۰۷۷ (حتما خط مورد نظر را انتخاب کنید) تعیین نمایید .

klidvaje

گام چهارم:

تبلیغ کنید یا به دیگران بگویید که با ارسال کلمه مثلا sms به شماره ۳۰۰۰۷۷ صاحب سامانه پیامک رایگان شوند .

از اینجا به بعد کلیه خدمات پشتیبانی و مسئولیت های ارسال کاربران و … با ویونا هاست بوده و اگر کاربر نیاز به خدمات پشتیبانی داشت باید با شماره های شرکت تماس بگیرد یا از طریق بخش پشتیبانی داخل سامانه پیامک تیکت بزند تا کارشناسان ویونا هاست پاسخگو باشند .

پشتیبانی سامانه پیامک

نحوه فروش و تبلیغات به این صورت است که شما باید در شبکه های مجازی ، اینترنت یا چاپ تراکت و … از دیگران بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی شما پنل اس ام اس رایگان داشته باشند .

درصد سود شما از سود فروش پیامک به میزان ۳۰ درصد ، از فعالسازی ماژول ها توسط کاربران ۳۰ درصد و از فروش شماره های پیامکی ۱۰ درصد می باشد که این درصد با توجه به کارکرد شما قابل افزایش می باشد.

کسب درآمد در اینترنت

نحوه دریافت سود شما به این صورت است که وارد بخش همکاری در فروش می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی شما ظرف مدت۲۴ ساعت واریز خواهد شد (در اولین روز اداری بعد از درخواست).

تسویه حساب درآمد کسب شده

میزان سرمایه گذاری شما در این طرح ۰ ریال می باشد ، یعنی شما می توانید بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری در این طرح شرکت کنید و سود ببرید .

تسویه حساب درآمد کسب شده

مزیت های طرح نسبت به داشتن یک پنل نمایندگی مستقل :

  • عدم نیاز به سرمایه گذاری برای خرید و فروش شارژ پیامک
  • عدم نیاز به پشتیبانی دادن و پاسخگویی به تیکت ها و تماس های تلفنی
  • عدم نیاز به سایت ، وبلاگ و … برای فروش سامانه پیامک
  • عدم نیاز به دفتر کار و تلفن برای ارایه خدمات پشتیبانی و فروش
  • نداشتن مسئولیت در قبال ارسال های کاربران
  • استفاده از برند sms.vioona.net برای جذب مشتریان
  • سریع و ساده بودن فعالسازی پنل توسط کاربران

ارسال دیدگاه مسدود شده است.