مانیتورینگ

درباره مانیتورینگ ویونا هاست

monitoringویونا هاست به عنوان شرکت پیشگام در ارائه خدمات مانیتورینگ در ایران می‌باشد. سرورهای این شرکت در بیش از ۱۶ نقطه جهان، امکان مانیتورینگ قدرتمند یک وب سایت را فراهم می‌آورد. از مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس مانیتورینگ ‌ویونا هاست (monitor.vioona.net) می‌توان به این موارد اشاره نمود:

  • امکان تعیین ساعات Maintenance برای سرور و ایجاد کلمات کلیدی مشکوک به دلخواه
  • گزارش دقیق Uptime و Performance سرور و امکان مقایسه با ماه‌های گذشته
  • مانیتورینگ ۲۴ ساعته
  • پشتیبانی از انواع پروتکل‌ها
  • آگاه سازی از طریق ایمیل و SMS بعد از اطمینان از خرابی

شروع کار و اعمال تنطیمات

شروع کار با ویونا هاست بسیار آسان می باشد.شما می توانید با وارد کردن نام وب سایت خود www.yourdomain.com و با انتخاب مدت بازه مانیتورینگ( مثلا هر دقیقه یکبار) کار مانیتورینگ سایت خود را شروع کنید ،انتخاب بازه های زمانی کوچکتر باعث می شود سایت شما زود به زود چک شود و در صورت بروز اختلال شما سریعتر باخبر شوید .

در این بخش شما باید ایمیل و شماره تماس افرادیکه می خواهید هشدار قطعی را دریافت نمایند وارد کنید ،هر زمان سایت شما با قطعی مواجه شود ما به مخاطبین مورد نظر شما از طریق ایمیل ویا پیامک اطلاع رسانی کرده و شمارا نسبت به مشکل بوجود آمده مطلع می کنیم.

مانیتورینگ و هشدار

سیستم مانیتورینگ ما در تمام جهان بصورت کاملا حرفه ای توزیع شده و هر یک از سرور ها با دراختیار داشتن بهترین سخت افزارها، در بهترین دیتاسنتر های جهان می باشند.

برای هر دوره مانیتورینگ ما ( بر اساس زمانی هر چکی که شما انتخاب کردید) به صورت پراکنده درخواست های بررسی را به سرور های خود در نقاط مختلف دنیا ارسال می کنیم.اگر مشخص شود سرویس شما قطع می باشد فورا از سرور دیگری این موضوع بررسی می شود و در صورت تایید سرور دوم هشدار قطعی سرویس برای شما به صورت ایمیل و اس ام اس ارسال می گردد.این کار برای جلوگیری از ارسال هشدار های اشتباه بسیار مفید و موثر است .

گزارش ها

یکی از مهمترین قابلیت های سیستم ،گزارش دهی می باشد . شما می توانید به صورت آنلاین گزارشات را مشاهده کنید . همچنین ما میتوانیم با درخواست شما این گزارشات را به صورت دوره ای به ایمیلتان ارسال کنیم . گزارشات شامل گراف ، نموارد و همچنین جزئیات تست های انجام شده به صورت کامل می باشد ، که همه ی آنها در حساب کاربری شما در دسترس می باشند.

همچنین یکی از ویژگی های منحصربفرد مانیتورینگ امکان ارائه گزارش عمومی از وضعیت آن تایم وب سایت شما می باشد ،شما می توانید با نمایش عمومی این گزارش ها در سایت خود اطمینان خاطر مشتریان خود را جلب نمایید .

ارسال دیدگاه مسدود شده است.