خدمات پشتیبانی وب سایت

خیالی آسوده با خدمات پشتیبانی

پایان طراحی وب سایت، آغاز تعهد ماست …

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است. وب سایت شما مانند ویترین کسب و کار شماست و باید دائماً نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب سایت پایان پروژه نیست و آغاز تعهد ماست برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما. به یقین حجم انبوه تقاضا حاصل کیفیت بالای ارائۀ خدمات و تعهد است که خیالی راحت برای مشتریانمان فراهم می کند.

silver-supportخدمات پشتیبانی نقره ای

اگر شما به دنبال آن هستید که پس از طراحی وب سایت، با خیال راحت و فارغ از هرگونه دغدغه نگهداری وب سایتتان بر روی کسب و کار خود تمرکز نمایید، پشتیبانی نقره ای بهترین پیشنهاد برای شما است.

پشتیبانی نقره ای به این صورت است که شما مبلغی را به صورت سالانه پرداخت می‌نمایید و در طول مدت زمان یکسال، از خدمات حرفه ای پشتیبانی وب سایت بهره مند خواهید شد. پشتیبانی نقره ای به نوعی گارانتی و ضمانت اجرایی ماست.

در حال حاضر، به تمامی وب سایت‌های طراحی شده توسط واحد طراحی و توسعه، سه ماه پشتیبانی نقره ای بصورت رایگان ارائه می‌شود. صاحبان این وب سایت‌ها می‌توانند پس از اتمام این مدت، نسبت به تمدید یکساله پشتیبانی نقره ای خود اقدام نمایند.

عنوان پشتیبانی نقره ای توضیحات
درخواست تغییر از جنس بهبود perhours با درخواست مشتری
درخواست تغییر از جنس رفع ایراد checkmark با درخواست مشتری
درخواست راهنمایی و آموزش checkmark با درخواست مشتری
درخواست بازیابی وب سایت checkmark با درخواست مشتری

perhours به صورت نفر/ساعت محاسبه می‎شوند.

سوال های متداول:

اعتبار پشتیبانی نقره ای چه مدت است؟

 • پشتیبانی نقره ای، به صورت یکساله به متقاضیان ارائه می‎گردد.
 • پس از سه ماه پشتیبانی رایگان از زمان طراحی و بارگذاری وب سایت، در صورت درخواست مشتری، به صورت یکساله تمدید خواهد.
 • در صورتی که کد های سایت به هر نحوی تغییر کند اعتبار پشتیبانی نقره ای از بین خواهد رفت و رفع ایرادات، تنها با دریافت پرداخت هزینه امکان‎پذیر خواهد بود.

پشتیبانی نقره ای چگونه تمدید می شود؟

بعد از پایان اعتبار پشتیبانی نقره ای می توانید در صورت تمایل می توانید آن را به مدت یکسال دیگر تمدید نمایید و یا از پشتیبانی برنزی استفاده نمایید.

آیا بعد از اتمام مدت زمان پشتیبانی نقره ای، تمدید آن الزامیست؟

خیر، شما می توانید بعد از اتمام اعتبار پشتیبانی نقره ای در هر زمان که نیاز به پشتیبانی داشته باشید اقدام به تمدید آن و یا استفاده از پشتیبانی برنزی نمایید.

ملاحظات

۱. در صورتی که کد ها یا هر کدام از موارد سازندۀ وب سایت توسط فردی به غیر از مجری وب سایت تغییر پیدا کند، وب سایت از پشتیبانی خارج شده و مجری هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات پیش آمده نخواهد داشت و پاسخگوی هیچ گونه درخواستی نخواهد بود.

۲. اعمال تغییرات و اضافه کردن امکاناتی که در فاکتور وجود نداشته باشد جزئی از درخواست بهبود می باشد و شامل هزینه می شود. این هزینه با توجه به مطابق با روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن قابل انجام است.

۳. ایرادات و مشکلاتی که در اثر اشتباه در استفاده و استفادۀ نادرست از وب سایت رخ داده باشد شامل پشتیبانی نقره ای نمی باشد و رفع این مشکلات با اخذ هزینه و مطابق با روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن، رفع می گردد.

۴. در صورت نیاز به جلسه آموزشی مجدد و یا آموزش بیش از حد معقول و معمول این پروسه در روال نفر/ساعت مصرفی و با اخذ هزینه انجام می گردد.

۵. تمامی درخواست‎ها طی ۴۸ ساعت بررسی می شوند.

تعرفه خدمات پشتیبانی نقره ای

هزینه پشتیبانی: تعرفه خدمات پشتیبانی بصورت نفر ساعتی، ۴۰۰ هزار ریال می باشد. نفر ساعت مصرفی با در نظر گرفتن ضریب کارشناسان و با استفاده از ابزارهای دقیق محاسبه می گردد و در انتهای ماه برای مشتری ارسال می گردد.

هزینه سالیانه پشتیبانی نقره ای ١٢.٠٠٠.٠٠٠ ریال می باشد

bronze-supportخدمات پشتیبانی برنزی

اگر شما صاحب یک وب سایت کوچک هستید که تمایلی ندارید برای نگه داری و پشتیبانی وب سایت خود، بصورت سالیانه هزینه ای پرداخت نماید؛ پشتیبانی برنزی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

پشتیبانی برنزی به این صورت است که شما مبلغی به عنوان شارژ (Deposit) در حساب پشتیبانی برنزی خود واریز می‌کنید و طبق روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن که در زیر آمده است برای اعمال تغییرات از شارژ حساب شما کاسته می‌شود.

همانگونه که گفته شد، این اعتبار به صورت ماهانه یا سالانه نیست و تا زمان اتمام شارژ ظرف مدت دو سال، می‌توانید از خدمات پشتیبانی برنزی استفاده نمایید. شما می‌توانید ریز حساب خود و کارهای انجام شده بر روی وب سایت را در حساب کاربری خود در سایت واحد طراحی مشاهده نمایید.

عنوان پشتیبانی برنزی توضیحات
درخواست تغییر از جنس بهبود perhours با درخواست مشتری
ویرایش و بروزرسانی محتوای نوشتاری و تصویری و‎‌‎ب سایت perhours با درخواست مشتری
درخواست تغییر از جنس رفع ایراد perhours با درخواست مشتری
درخواست بازیابی وب سایت perhours با درخواست مشتری
درخواست راهنمایی و آموزش perhours با درخواست مشتری
طراحی و بارگذاری بنر ها و اسلاید شو perhours با درخواست مشتری
به روز رسانی هستۀ وب سایت perhours با درخواست مشتری

perhours به صورت نفر/ساعت محاسبه می‎شوند.

سوال های متداول:

اگر وب سایت داینامیک باشد، چه نیازی به پشتیبانی برنزی هست؟

تمامی وب سایت های طراحی شده داینامیک هستند و با توجه به برگزاری جلسۀ آموزشی تمامی مشتریان قادر به به روز رسانی سایت خود هستند ولی اکثر شرکت ها به دلایل زیر پشتیبانی کامل سایت خود را به ما می سپارند :

 • سرعت و کیفیت اعمال تغییراتِ تیم پشتیبانی ما بسیار بیشتر از مشتریان ماست.
 • اکثر شرکت ها زمان کافی یا نیروی مناسب برای اعمال تغییرات و بروز رسانی سایت هایشان را ندارند.
 • پشتیبانی برنزی باعث به روز بودن وب سایت و تکاپویی آن است.

نحوه محاسبه هزینه پشتیبانی برنزی چگونه است؟

نحوه محاسبه هزینه پشتیبانی برنزی با توجه به

 • حجم امکانات و گستردگی سایت
 • خدمات ارائه شده توسط سایت
 • مدت زمان مورد نیاز جهت بروز رسانی و توسعه
 • منابع مورد نیاز
 • حجم بروز رسانی
 • فاصله ی زمانی بین هر بروز رسانی متفاوت است

تیم پشتیبانی واحد طراحی و توسعه با تجربه پشتیبانی سایت هایی با کاربری‌های گوناگون از جمله پرتال‌ها، بانک‌های اطلاعاتی و وب سایت‌های بزرگ فروشگاهی که تراکنش‌های مالی پیچیده، دقیق و حساسی دارند به سَبکی از قیمت گذاری خدمات پشتیبانی رسیده است که کاملاً عادلانه و مشتری مدار می‌باشد، ما با توجه به مدت زمان اعمال تغییر، منابع مصرف شده هزینه پشتیبانی را محاسبه و از اعتبار شما کسر می‌کنیم. به این صورت شما ملزم به پرداخت هزینه به صورت ماهانه یا سالانه برای خدماتی که ممکن است هیچگاه استفاده نکنید نیستید…

نحوه تمدید پشتیبانی برنزی (شارژ حساب) چگونه است؟

شما می توانید از طریق ناحیه کاربری درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا فاکتور شارژ حساب در پروفایل کاربریتان جهت پرداخت ایجاد گردد.

تعرفه خدمات پشتیبانی برنزی

هزینه پشتیبانی: تعرفه خدمات پشتیبانی بصورت نفر ساعتی، ۴۰۰ هزار ریال می باشد. نفر ساعت مصرفی با در نظر گرفتن ضریب کارشناسان و با استفاده از ابزارهای دقیق محاسبه می گردد و در انتهای ماه برای مشتری ارسال می گردد.

    حداقل شارژ پشتیبانی برنزی ١٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال می باشد.

تعاریف

بهبود (Improvement):

افزودن، ویرایش، تنظیم و یا حذف در امکانات، محتوا و قالب وب سایت مانند تغییر در طراحی یک دکمه یا تغییرات رنگ یا چیدمان و از این قبیل موارد که بیشتر به سلیقه و یا بهبود کارایی بخشی از وب سایت مربوط است و به از کار افتادن بخشی خاص یا کل وب سایت منجر نمی شود بهبود ( Improvement ) تعریف می شود. درخواست تغییر از جنس ایجاد بهبود در وب سایت، طبق روال و با هزینه نفر/ساعت محاسبه می گردد.

ایراد (BUG):

نقص، عیب و ایراد فنی که بدون برنامه ریزی و آگاهی رخ دهد و باعث از کار افتادن بخشی خاص یا کل وب سایت و یا منجر به عدم امکان استفاده از بخشی از وب سایت گردد ایراد ( Bug ) گفته می شود. نظیر عدم اتصال به بانک اطلاعاتی یا عدم نمایش صفحه ای از وب سایت. هر گونه درخواست از جنس رفع ایرادی که به طراحی و کد نویسی وب سایت مربوط باشد تا یک سال پس از تحویل وب سایت به صورت رایگان مطابق با روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن، طرف خواهد شد.

پاسخ گویی به سئوال، راهنمایی و آموزش (FAQ):

آموزش نحوه مدیریت محتوا، اطلاعات سایت و یا به عبارتی نحوه افزودن، ویرایش و حذف محتوای متنی، تصویر و ویدئو در سایت و یا پاسخ به سئوالات مربوط به محتوا و چگونگی بروز رسانی آنها به راهنمایی و آموزش تعریف می شود. علاوه بر برگزاری جلسۀ آموزش مدیریت وب سایت و در اختیار قرار دادن فیلم جلسۀ آموزشی، هر گونه درخواست راهنمایی و آموزش مطابق با روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن، انجام خواهد شد.

بازیابی سایت (Restore):

به معنی بازیابی وب سایت به حالت اولیه ( نسخه تحویلی وب سایت ) و یا آخرین نسخه ای که مشتری در اختیار ما قرار می دهد. دقت کنید که واحد طراحی و توسعه هیچ مسئولیتی برای بک آپ گیری وب سایت ندارد و این مورد به خدمات پشتیبانی میزبانی وب شما مرتبط است. این درخواست مطابق با روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن، برطرف خواهد شد.

روال انجام پشتیبانی

icon6

ارسال درخواست توسط شما

شما می توانید از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری ارسال نمایید. همچنین درخواست هایی که طی جلسۀ حضوری صورتجلسه شده اند نیز در مراحل بعد بررسی خواهند شد.

icon6

بررسی درخواست و اعلام حدود نفر/ساعت مورد نیاز

ظرف مدت ۴۸ ساعت اداری درخواست شما توسط کارشناس پشتیبانی بررسی می‎گردد و در صورتی که سقف درخواست مشخص باشد، نفر/ساعت حدودی مورد نیاز محاسبه و به شما اعلام می گردد.

icon6

تایید شما

پس از مشاهدۀ نوع درخواست، نفر/ساعت و زمان شروع، شما می بایست تاییدیه را از طریق ایمیل ارسال نمایید.

icon6

انجام درخواست

در زمان تعیین شده اقدامات توسط کارشناسان پشتیبانی زیر نظر مدیر وب سایت آغاز و انجام می گردد.

icon6

تحویل به مشتری

پس از اتمام کار، به شما نمایش داده خواهد شد، در این زمان شما می بایست حداکثر ظرف ۴۸ ساعت تغییرات را بصورت کامل مورد بررسی قراردهید.

icon6

تغییرات نهایی

در صورت وجود ایراد و یا نیاز به تغییرات جزئی مطابق با درخواست اولیه، این تغییرات نهایی می گردد.

icon6

اتمام و صدور صورتحساب در پایان ماه جاری

روند درخواست پایان یافته و نفر/ساعت مصرفی در انتهای ماه محاسبه و بر روی صورتحساب پشتیبانی شما صادر می گردد.

ارسال دیدگاه مسدود شده است.